KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri Prievidza - predaj pozemkov
Prievidza - predaj pozemkov


Cena: 90.000 EUR
Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 2466 m2 v meste Nováky, časť Lelovce. Pozemok je v extraviláne, mimo zastavanej časti mesta, je rovinatý, siete v dosahu. Mesto vydalo stanovisko o zahrnutí pozemku do intravilánu, zastavanej časti mesta a teda možnosť výstavby. Lokalita je okrajová, tichá, blízko lesa. Obhliadka kedykoľvek. ID ponuky: PD-54860 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 38.000 EUR
StorkReal Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Tužina. Nehnuteľnosť má rozlohu 639 m2 a nachádza sa v miernom svahu. Čo sa týka inžinierskych sietí- k pozemku vedie obecná spevnená prístupová cesta a v bezprostrednej blízkosti je elektrina, obecná voda a plyn. Pre viac informácií nás kontaktujte !
Cena: 37.000 EUR
Realitná kancelária BALAŽI s.r.o. ponúka na predaj pozemok v obci Ráztočno, okr. Prievidza. Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územia obce. - Terén: mierne svahovitý - Príjazdová cesta: spevnená komunikácia - Stav: pozemok je pokrytý zeleňou - Inžinierske siete: v blízkosti pozemku Cena 37.000 EUR Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Pridajte sa k našim klientom. Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu. Viac informácií na stránke realitnej kancelárie a na tel. čísle: 0911 690 195 ZABEZPEČÍME kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo
Cena: 115.000 EUR
Ponúkame na predaj pozemok v meste Nováky, je situovaný v zastavanom území obce, rovinatý, slnečný, mimo hlavnej cesty v pokojnej a tichej lokalite. Voda, elektrina na pozemku. ID ponuky: PD-55027 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 83.000 EUR
Ponúkame na predaj pozemok s pôvodným sedliackym rodinným domom v meste Nováky. Na pozemku s rozlohou 1095 m2 (cca 12x91) stojí pôvodný rodinný dom vidieckeho typu, ktorý bol postavený z nepálenej tehly, s valbovou strechou so škridlovou krytinou. Inžinierske siete - voda, elektrina (momentálne odpojená, keďže sa dlhodobo v dome nebýva), kanalizácia. Pozemok je vo vlastníctve jedného majiteľa a nie je zaťažený žiadnou ťarchou. Na Vaše ďalšie prípadné otázky rada zodpoviem pri osobnom stretnutí na obhliadke. ID ponuky: PD-58384 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 78.000 EUR
Ponúkame na predaj oplotený stavebný pozemok s rozlohou 1385m2, rozmery pozemku cca 26m x 60 m, v katastri obce Nitrianske Rudno. Jedná sa o pozemok v intraviláne - v zastavanom území obce. Pozemok je pri vstupe rovinatý neskôr svahovitý. Na pozemku sa nachádza stavebná plechová búda. Prístup na pozemok je zo spevnenej obecnej komunikácie (asfaltová cesta). Inžinierské siete - elektrika a voda sú na pozemku. Súčasťou predaja pozemku je aj stavebné povolenie a projektová dokumentácia na jednopodlažný, nepodpivničený bungalov s terasou so 4 obytnými miestnosťami, zastrešený sedlovou strechou. Voľný ihneď. ID ponuky: PD-58428 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 40.280 EUR
Realitná kancelária BALAŽI s.r.o. ponúka na predaj pozemok v obci Tužina, okr. Prievidza. Pozemok sa nachádza v územnom pláne a je vhodný na výstavbu rodinného domu - Výmera: 1914m2 - Rozmery: pozemok má rozmery cca 77 x 25 - Terén: svahovitý - Príjazdová cesta: spevnená komunikácia - Stav: pozemok je pokrytý zeleňou - Inžinierske siete: na hranici pozemku Cena 40280 EUR + dohoda Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Pridajte sa k našim klientom. Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu. Pozri video tu: youtube.com/watch?v=5bi5j2d0JKQ&feature=youtu.be Viac informácií na stránke realitnej kancelárie a na tel. čísle: 0907 306 592 ZABEZPEČÍME kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo
Cena: 28 EUR/m2
Ponúkame na predaj svahovitý pozemok v obci Kostolná Ves o rozlohe 2.296m2, ktorý sa nachádza pri priehrade. Šírka pozemku od priehrady je cca 18m, dĺžka cca 129m, šírka pozemku na druhej strane je 10m. V okolí pozemku je chatová oblasť so zrubovými domami ale aj s rodinnými domami. ID ponuky: PD-54431 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin