KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri Prievidza - predaj bytov
Byty Prievidza.Prievidza - predaj bytov.


Cena: 54.000 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový byt v Handlovej, ulica Mostná, s rozlohou 70 m2. Byt je na druhom poschodí zo siedmich, je otočený na Východ - Západ, kuchynská lodžia, pivnica v suteréne, vymenené plastové okná, inak je byt v pôvodnom, zachovalom stave. Bytovka má zateplenú fasádu, parkovanie pred bytovkou bezproblémové. Byt je svetlý, priestranný, všetka občianska vybavenosť v dosahu. Stačí si dohodnúť obhliadku. ID ponuky: PD-56097 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 43.000 EUR
Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt o rozlohe 38 m2 v meste Prievidza. Nachádza sa na 5. poschodí z 5 v zateplenom panelovom bytovom dome na ulici Kútovská. Byt je čiastočne prerobený - plastové okná, plávajúca podlaha, na chodbe dlažba, kúpeľňa so sprchovým kútom, kuchynská linka s plynovým šporákom. Byt sa predáva tak ako vidíte na fotkách. Medzi výhody bytu by sme mohli zaradiť jeho dobrú dostupnosť, možnosť bezproblémového parkovania. Ak máte záujem vidieť byt, ktorý Vás zaujal, neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme bližšie informácie.
Cena: 65.000 EUR
AstonReal hľadá pre klienta dvoj až trojizbový byt v Handlovej v blízkosti Okružnej a Morovnianskej ulice. Klient preferuje druhé a vyššie poschodie. Byt v pôvodnom, ale zachovalom stave s lodžiou. V prípade ak danú nehnuteľnosť vlastníte kontaktujte ma na 0907 159 477 alebo jamriska@astonreal.sk.
Cena: 72.000 EUR
Ponúkame na predaj dvojizbový podkrovný byt v Prievidzi na ulici S. Chalupku, ktorý má rozlohu 51 m2, orientácia východ-západ, 2 poschodie z 2. Bytový dom má 6 bytových jednotiek a komerčný priestor v suteréne. Bol postavený v 60. rokoch 20. storočia, prestavba sa realizovala v rokoch 2008-2012. V suteréne sa nachádza aj kotolňa so spoločnou pivnicou. Byt má samostatné meranie elek.energie, vody, samostatné centrálne teplovodné vykurovanie elektrickým kotlom, centrálny ohrev teplej vody. Dispozícia - kuchyňa, 2 izby, kúpeľňa s WC, šatník. K bytu sa dá dokúpiť aj parkovacie miesto v oplotenom dvore s asfaltovým povrchom za 8.000 eur. Možnosť financovania aj cez HÚ. Voľný ihneď. ID ponuky: PD-56897 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 90.000 EUR
AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta 3-izbový byt v Prievidzi, Žabník. Ideálne byt s výťahom, avšak nie je to podmienka. Byt by mal mať lodžiu alebo balkón. Byt môže byť zrekonštruovaný, ale aj v pôvodnom stave. Pokiaľ danú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať kontaktujte ma na 0907 159 477 alebo jamriska@astonreal.sk
Cena: 0 EUR
Kúpim 1 izbový byt v Prievidzi. Na stave bytu nezáleží. Platba v hotovosti. Seriózny záujemca, rýchle jednanie. Anton Blaško RADO Reality Group Tel.: +421 949 805 220 E-mail: blasko@radoreality.sk
Cena: 57.000 EUR
Ponúkame na predaj jednoizbový byt v Prievidzi na ulici J. Jesenského, ktorý má rozlohu 40 m2, 3 poschodie z 8, orientácia - východ. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou - plastové okná, plávajúce podlahy a dlažba, murované jadro so sprchovým kútom, nové rozvody elektriky a vody, kuchynská linka so sporákom. Balkón je spoločný pre 4 byty na poschodí - vstup z chodby. K bytu patrí kumbál, vstup taktiež z chodby. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchody, autobusová zastávka. Voľný podľa dohody. Možnosť financovania aj cez HÚ. ID ponuky: PD-56963 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 350 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt o rozlohe 43 m2 v meste Nováky, blízko autobusovej stanice. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí z 2 v tehlovom bytovom dome. Byt je kompletne prerobený - plastové okná, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, nová kuchynská linka s plynovým šporákom, plávajúca podlaha, nové interiérové dvere. Byt je voľný . Cena: 350 eur mesačne vrátane energií. Prenajíma sa v stave ako môžete vidieť na fotkách bez postele. Medzi výhody bytu by sme mohli zaradiť jeho dobrú dostupnosť, možnosť bezproblémového parkovania vo dvore. Ak máte záujem vidieť byt, ktorý Vás zaujal, neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme bližšie informácie.
Cena: 300 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt s menšou lodžiou o rozlohe 37 m2 v meste Handlová. Nachádza sa na 3. poschodí zo 6 v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom. Byt je čiastočne prerobený - plastové okno v izbe, stierky, plávajúca podlaha v izbe, na chodbe dlažba, bezpečnostné dvere a nové interiérové dvere, kúpeľňa s vaňou a samostatnou toaletou, kuchynská linka s elektrickým šporákom. Byt je ihneď voľný a čiastočne zariadený. Cena: 300 eur mesačne vrátane energií. Medzi výhody bytu by sme mohli zaradiť jeho dobrú dostupnosť, možnosť bezproblémového parkovania. Ak máte záujem vidieť byt, ktorý Vás zaujal, neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme bližšie informácie.
Cena: 87.000 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Novákoch, ktorý je v osobnom vlastníctve o rozlohe 62 m2, orientovaný na východ-západ, na druhom poschodí z troch bez výťahu. Predáva sa čiastočne zariadený. Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa, tri obytné miestnosti, šatník, kúpeľňa so sprchovým kútom a s wc. Z obývacej izby je vstup na loggiu. Pivnica sa nachádza v suteréne bytového domu. Rekonštrukcia: plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, rozvody elektriky (v kuchyni, kúpeľni a na chodbe), nové radiátory, interiérové dvere a zárubne, vstupné bezpečnostné dvere, vymenené stupačky. Bytový dom je taktiež zrekonštruovaný. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. ID ponuky: PD-56244 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 100.000 EUR
AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt v Prievidzi na sídlisku Zapotôčky. Byt by sa mal nachádzať na prvom a vyššom poschodí, nie na prízemí. Lodžia je výhodou. Platba v hotovosti. Predpokladaná cena 100.000 eur V prípade, že danú nehnuteľnosť vlastníte kontaktujte ma jamriska@astonreal.sk | 0907 159 477
Cena: 320 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom priestory o veľkosti 4-izbového bytu o rozlohe 78 m2 v meste Prievidza, priamo v centre. Nachádzajú sa na vyvýšenom prízemí z 2 v panelovom bytovom dome. Priestory sú čiastočne prerobené - plastové okná, nové radiátory, koberce, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Priestory sa využívali donedávna ako jazyková škola, nachádzajú sa nad fax copy oproti okresnému súdu. Priestory sú voľné. Cena: 320 eur mesačne plus 80 eur energie. Medzi výhody by sme mohli zaradiť ich dobrú dostupnosť, možnosť bezproblémového parkovania. Ak máte záujem vidieť priestory, ktoré Vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme bližšie informácie.
Cena: 65.000 EUR
AstonReal hľadá pre klienta 1-2 izbový byt v Prievidzi, časť nerozhoduje. Byt nemal byť na prízemí, vyvýšené prízemie môže byť. Ideálne zrekonštruovaný alebo v zachovalom stave. Cena do 65.000 eur. Platba v hotovosti. V prípade ak danú nehnuteľnosť vlastníte kontaktujte ma na jamriska@astonreal.sk | 0907 159 477
Cena: 75.000 EUR
AstonReal hľadá pre klienta dvoj - trojizbový byt na sídlisku Píly v Prievidzi. Klient preferuje byt v tehlovom bytovom dome v pôvodnom stave. Cena nehnuteľnosti do 75.000 eur, v závislosti od stavu. PLATBA V HOTOVOSTI! V prípade, že danú nehnuteľnosť vlastníte, kontaktujte ma na tel. č. 0907 159 477 alebo jamriska@astonreal.sk.
Cena: 100.000 EUR
AstonReal hľadá pre klienta troj izbový byt na sídlisku Lúčky v Bojniciach. Klient preferuje byt prvé a vyššie poschodie. Byt môže byť v pôvodnom ale aj zrekonštruovanom stave. Cena nehnuteľnosti do 100.000 eur, v závislosti od stavu. V prípade, že danú nehnuteľnosť vlastníte, kontaktujte ma na tel. č. 0907 159 477 alebo jamriska@astonreal.sk.
Cena: 90.000 EUR
AstonReal hľadá pre klienta trojizbový byt v Prievidzi, Necpaly. Byt by mal disponovať lodžiou. Na stave bytu nezáleží. Cena nehnuteľnosti do 90.000 eur, v závislosti od stavu. V prípade, že danú nehnuteľnosť vlastníte kontaktujte ma na tel. č. 0907 159 477 alebo jamriska@astonreal.sk.
Cena: 450 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom veľkometrážny byt v meste Nováky s rozlohou 90 m2. Byt je na druhom, vrchnom poschodí, je priestranný, svetlý s lodžiou otočenou na Západ. Byt sa nachádza v objekte, ktorý je oplotený, možnosť parkovania v areáli. V cene sú zahrnuté aj poplatky za energie. V objekte sú iba štyri byty, čiže úplný kľud. . Byt je voľný od 1.12. 2021. Stačí si dohodnúť obhliadku. ID ponuky: PD-56382
Cena: 67.900 EUR
Ponúkame na predaj dvojizbový veľkometrážny tehlový byt v Novákoch na ulici M. Rázusa, ktorý je v osobnom vlastníctve o rozlohe 71,4 m2 byt a 14 m2 pivnica, nachádza sa na 2 poschodí z 2, orientácia východ-západ. Dispozícia - vstupná chodba, samostatné wc, špajza, kuchyňa, kúpelňa, spálňa, obývacia izba. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, murované jadro, novšia kuchynská linka, plávajúce podlahy. Zvyšná časť bytu je v pôvodnom - zachovalom stave. Voľný podľa dohody. Možnosť financovania aj cez HÚ. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. ID ponuky: PD-55176 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 66.000 EUR
Ponúkame na predaj tehlový dvojizbový byt na Starom sídlisku v Prievidzi. Nachádza sa na prvom poschodí z troch - bez výťahu, orientovaný na východ-západ s rozlohou 58m2. Dispozícia: priestranná vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa, spálňa, obývacia izba, pivnica v suteréne. Izby sú neprechodné. Byt je v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Predáva sa kompletne zariadený. Občianska vybavenosť v blízkom dosahu, bezproblémové parkovanie pred bytovým domom. ID ponuky: PD-56409 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 72.990 EUR
Center Reality. sk ponúka na predaj 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v Dolných Vesteniciach - okres Prievidza. Byt sa nachádza v tichej lokalite v zateplenom 7 poschodovom bytovom dome. Bytový dom ma vstupné plastové dvere na elektronické otváranie, ma výťah. Je postavený na rovine s prístupovou asfaltovou cestou. Parkovanie je priamo pred bytovým domom. Predávaný byt je v osobnom vlastníctve, predáva sa čiastočne zariadený + dohoda. Byt prešiel postupnou kompletnou rekonštrukciou. K bytu patrí veľká lodžia a 2 pivnice. Predávaný byt sa nachádza na 5 poschodí. Rozloha bytu je 73 m2. Pozostáva s peknej priestrannej vstupnej chodby, samostatnej toalety, kúpeľne, kuchyne a 3 izieb. Byt ma veľmi dobré dispozičné riešenie. Výhodou je, že každá miestnosť má svoj samostatný vstup s chodby. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút. V kuchyni nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, sporákom a umývačkou riadu. S kuchyne je východ na prekvapivo veľkú lodžiu, ktorá je uzavretá žalúziami. Byt prechádzal postupne kompletnou rekonštrukciou. Bolo vymurované jadro, boli nanovo vystierkovane steny, stropy. V celom byte je nová elektroinštalácia, nové prívody vody, odpadu, nové kúrenie. Podlaha dlažba, plávajúca. Okná sú plastové. Byt je v dobrom a udržiavanom stave. Nepotrebuje žiadne veľké úpravy. Čo dodať ? Byt na kúpu odporúčam a to vzhľadom na lokalitu, ktorá je jednou s najvyhľadávanejších a to vzhľadom na miesto, kde je bytový dom postavený a taktiež i preto, že v Dolných Vesteniciach sa nachádza mnoho pracovných príležitostí. V Blízkom okolí je mesto Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Prievidza. Ďalšou výhodou na kúpu je dispozičné riešenie bytu. Každá izba, kuchyňa, toaleta aj kúpeľňa majú vstup s chodby a výhoda je aj rozloha bytu až 73 m2. Preto ak hľadáte byt práve v tejto lokalite, tak verím, že práve ste našli vhodnú ponuku. Ak Vás moja ponuka zaujala, tak ma prosím kontaktujte a to na tel. čísle 0907 720 633 alebo na E - maili mariadvoncova@centerreality.sk V prípade kúpi na hypotéku Vám všetko potrebné vybavím k Vašej maximálnej spokojnosti .
Cena: 77.000 EUR
AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt vo výmere 57 m2 na sídlisku Píly (Stará Sídlisko) v Prievidzi na ulici Š. Králika, nachádza sa na prvom poschodí z troch. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, murovanej kúpeľne, samostatného murovaného WC, kuchyne, obývacej izby a spálne. Posledné úpravy na byte boli realizované pred 12 rokmi: výmena okien, el. rozvodov, kúpeľňa, WC. Bytový dom je z tehly a v roku 2021 prešiel rekonštrukciou, ktorá pozostávala: zateplenie, výmena strešnej krytiny, vchodové dvere a okná. V prípade, že vás daná nehnuteľnosť oslovila kontaktujte ma jamriska@astonreal.sk | 0907 159 477.
Cena: 67.000 EUR
Ponúkame na predaj dvojizbový, veľkometrážny tehlový byt v Novákoch na ulici I. Krasku, ktorý je v osobnom vlastníctve o rozlohe 74 m2 byt a 14 m2 pivnica, nachádza sa na 2 poschodí z 2, orientácia východ-západ. Dispozícia - vstupná chodba, samostatné wc, špajza, kuchyňa, kúpelňa, spálňa, obývacia izba. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, bezpečnostné dvere. Zvyšná časť bytu je v pôvodnom - zachovalom stave. Voľný podľa dohody. Možnosť financovania aj cez HÚ. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. ID ponuky: PD-55876 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 69.900 EUR
AstonReal ponúka na predaj udržiavaný, svetlý 2-izbový byt s lodžiou v obci Kanianka. Byt je vo výmere 50 m2 s lodžia 2 m2 a dvoma pivnicami. Nachádza sa v zateplenom bytovom dome na piatom poschodí zo šiestich s výťahom. Byt pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej sa vchádza do obývacej izby, spalne a kuchyne s výstupom na lodžiu s ktorej je výhľad na les. Obec Kanianka disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou: lekár, zubár, potraviny škola, škôlka, pohostinstvá. V blízkosti domu sa nachádza les a priehrada. Kanianka ponúka pokojné bývanie s dobrou dostupnosťou do okresného mesta Prievidza. Cena nehnuteľnosti je 69.900 eur vrátane všetkých poplatkov. V prípade záujmu ma kontaktujte na jamriska@astonreal.sk | 0907 159 477
Cena: 75.000 EUR
Ponúkame na predaj dvojizbový byt v Prievidzi na sídlisku Necpaly, ktorý je v osobnom vlastníctve o rozlohe 50 m2, orientácia východ-západ, 1. poschodie z 8. Byt je čiastočne zrekonštruovaný: plastové okná, stierky, plávajúce podlahy, dlažba, elektrické rozvody menené v chodbe a v kuchyni, nová kuchynská linka, bezpečnostné dvere. Jadro je v pôvodnom, ale zachovalom stave, čo umožňuje novému majiteľovi prerobiť si ho podľa vlastných predstáv. Byt pozostáva z kuchyne, z ktorej je vstup na loggiu, vstupnej chodby, dvoch obytných miestností, kúpeľne a wc. Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať. ID ponuky: PD-56536 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 360 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom jednoizbový byt v Prievidzi na sídlisku Sever, ktorý sa nachádza na 4 poschodí zo 4 bez výťahu. Byt je po rekonštrukcii - plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, murované jadro s rohovou vaňou, kuchynská linka na mieru. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený - veľká skriňa, posteľ, komoda, kuchynská linka so sporákom (bez chladničky a práčky), na chodbe je vešiaková stena, zrkadlo a komoda. Voľný od 01.02.2022. Cena za prenájom je 360 eur aj s energiami, ale bez TV a internetu. ID ponuky: PD-56948
Cena: 500 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený trojizbový byt v Prievidzi na sídlisku Sever, ktorý má rozlohu 64 m2, nachádza sa na 3 poschodí zo 7. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a prenajíma sa čiastočne zariadený /okrem chladničky, práčky a televízora/. Cena za prenájom je 500 eur/mesiac aj s energiami, TV a internetom. Voľný ihneď. ID ponuky: PD-55239
Cena: 90.000 EUR
AstonReal hľadá pre klienta 3 izbový byt v pôvodnom stave v Prievidzi na sídlisku Sever, ideálne na ulici M. Gorkého. Ponúknite na jamriska@astonreal.sk | 0907 159 477.
Cena: 79.900 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový byt v Prievidzi na Severe, ktorý má rozlohu 64 m2, orientácia sever-juh, 1 poschodie zo 7. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - murované jadro, samostatné WC, kuchynská linka na mieru so vstavaným sporákom a plynovou varnou doskou, plávajúce podlahy a dlažba. Bytový dom je zateplený s elektrickým vrátnikom. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, zastávka, zdravotné stredisko, obchody, lesopark. Voľný podľa dohody. Možnosť financovania aj cez HÚ. ID ponuky: PD-56898 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 300 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1-izbový byt o rozlohe 42 m2 nachádzajúci sa v Prievidzi na vyhľadávanom Starom sídlisku - Trhová ulica. Byt sa nachádza na najvyššom poschodí v 3 poschodovom tehlovom bytovom dome bez výťahu. Byt je čiastočne prerobený - plastové okná, plávajúca podlaha v izbe, kúpeľňa s vaňou a toaletou, kuchynská linka s plynovým šporákom. Byt je voľný a čiastočne zariadený. Cena: 300 eur mesačne vrátane energií. Medzi výhody bytu by sme mohli zaradiť jeho dobrú dostupnosť, možnosť bezproblémového parkovania. Byt sa prenajíma v stave ako môžete vidieť na fotkách. Ak máte záujem vidieť byt, ktorý Vás zaujal, neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme bližšie informácie.
Cena: 59.990 EUR
Postavíme váš nízkoenergetický dom aj so všetkými povoleniami. Zariadime za Vás stavebné povolenie, postavíme základovú dosku a zrealizujeme uzavretú hrubú stavbu – steny so zateplením, strecha, okná, vchodové dvere, bleskozvod, žľaby, elektro a vodoinštalácia, vykurovanie a ohrev TUV. Pripravíme vám dom na nasťahovanie. Hrubú stavbu dokončíme tak, aby ste sa nasťahovali do Vášho nového drevodomu s hotovou kúpeľňou a WC, podlahami, dverami a vnútorným osvetlením. Rodinný dom je typu bungalov a má jednoduché a praktické riešenie bývania. Na výstavbu je potrebné vlastniť pozemok. Výstavba bude zhotovená v časovom horizonte 3 - 6 mesiacov. Je možné sa rozhodnúť pre tri cenové varianty, aj zakomponovať vlastné návrhy: 1. VARIANT – 59.990 € - Uzavretá hrubá stavba, steny, strecha, bleskozvod, zvody, okná, vchodové dvere. Zateplená fasáda, vodoinštalácia s ohrevom TUV, elektrické vykurovanie, elektroinštalácia s rozvádzačom. 2. VARIANT - 81.990 €+ kúpeľňa a WC, interierove dvere a podlahy, osvetlenie 3 VARIANT - 91. 990 € + základy inžinierske siete, vybavenie stavebného povolenia. V cene je zahrnutá aj bezplatná ponuka financovania prostredníctvom úveru. Pozri video tu: youtube.com/watch?v=R9d-mBSIF0k&feature=youtu.be Viac informácií nájdete tu: https://montovane-drevodomy.webnode.sk/ Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra: 0907 306 592 ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - súdnoznalecký posudok - geodetické služby - profesionálny prístup
Cena: 76.990 EUR
Ponúkame na predaj jednoizbový byt v OV na Školskej ulici v Kanianke - okres Prievidza, orientovaný na západ, s výmerou 40 m2, na prvom poschodí zo siedmych. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - rozvody kúrenia, plynu, elektriky, vody, odpadu, plastové okná, bezbariérová dlažba, interiérové dvere a vonkajšie bytové dvere aj so zárubňou, znížené stropy s bodovými svetlami, nové radiátory, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi Mora, vstavaná skriňa. Zmenená dispozícia bytu, ktorý pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom a s wc, kuchyne, loggie a jednej obytnej miestnosti. Predáva sa kompletne zariadený. Ku všetkému sú platné záručné listy. K bytu patrí kumbál, ktorý sa nachádza na poschodí a v suteréne je pivnica. Nízke mesačné náklady vo výške 79€. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku. ID ponuky: PD-47768 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 100 EUR
Hľadáme byty pre našich klientov. Ak chcete predať byt, či už 1, 2 alebo 3-izbový, prerobený alebo v pôvodnom stave, neváhajte nás kontaktovať a my Vám pomôžeme s predajom. Lokalita nerozhoduje
Cena: 84.950 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový byt s balkónom v centre mesta Prievidza. Byt s rozlohou 64 m2 je v osobnom vlastníctve, poschodie 4/4. Orientácia juh-západ. Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa, obývačka, spálňa, detská izba, balkón a pivnica. Čiastočná rekonštrukcia: nové elektrické rozvody, stierky, plastové okná, vybrúsené a nalakované drevené parkety v dvoch izbách, v obývačke plávajúca podlaha, murované jadro. V celom bytovom dome sú vymenené stúpačky. Kuchynská linka so sporákom, kombinovaná chladnička s mrazničkou zostávajú v byte. Po dohode s majiteľom môže zostať aj nábytok v obývačke. Voľný ihneď. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948.081.280 ID ponuky: PD-56716 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 180.000 EUR
Ponúkame na štvorizbový veľkometrážny tehlový byt na Starom sídlisku v Prievidzi. Byt má rozlohu 107 m2 + 45 m2 terasa + 30 m2 pivnica. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia: plastové okná, plávajúce podlahy v izbách a na chodbe, keramická dlažba na terase, menené elektrické rozvody, murované jadro. Byt disponuje vlastným plynovým kúrením. Nachádza sa na 1/1 poschodí, orientovaný na sever/juh. Dispozícia bytu umožňuje využiť podkrovné priestory o výmere 100 m2 obytnej plochy (120 m2 úžitkovej plochy) a úpravu bytu na mezonetový. V priamom dosahu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Byt je ihneď k dispozícii. Možné financovanie aj cez HÚ. Bezproblémové parkovanie priamo pred bytovým domom. ID ponuky: PD-56809 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 500 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom trojizbový byt v Prievidzi na sídlisku Zapotôčky na 6/7 poschodí, rozloha 63m2, orientovaný na juh - sever. Rekonštrukcia: plastové okná, plávajúce podlahy, keramická dlažba, stierky, 2x vstavaná skriňa, interiérové dvere a zárubne, bezpečnostné vstupné dvere. Dispozícia: vstupná chodba, tri izby, kuchyňa s loggiou, kúpeľňa, samostatné WC, pivnica. Byt je po rozsiahlej rekonštrukcii a prenajíma sa so zariadením: kuchynská linka so sporákom, chladničkou, stolom a stoličkami. V izbách vstavaná skriňa, v obývacej izbe skrinková zostava, gauč, stolík, TV. V detskej izbe stôl a stolička, vstavaná skriňa; spáleň: vstavaná skriňa a manželská postel. Byt sa prenajíma so zariadením viď. foto. Cena za prenájom je 500 eur/mesiac aj s energiami, s internetom a káblovou televíziou. Voľný ihneď. Zvieratká nie sú vítané. Pri nájme sa skladá 3 mesačné nájomné/ zriaďovateľské, jednomesačný nájom na daný mesiac a kaucia/ ID ponuky: PD-56670
Cena: 99.900 EUR
Jedinečná ponuka, ktorá je pripravená práve pre Vás!!!! Radi by ste bývali v novo-zrekonštruovanom v štýlovom byte, ktorý ešte vonia novotou ? Center Reality. sk - ponúka na predaj krásny exkluzívny byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt je 2 izbový s veľkou loggiou,ktorý nachádza sa na 3 poschodí v 8 poschodovom bytovom dome vo vyhľadávanej lokalite na ulici SV. Cyrila časť Dlhá ulica . Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočíva vo výmene vchodových dverí a okien za plastové.. Parkovanie je možné priamo pred bytovým domom. Predávaný byt je v osobnom vlastníctve. Byt si prešiel kompletnou rekonštrukciou. K bytu patrí loggia a pivničná kobka nachádzajúca sa na medziposchodí. Predávaný byt sa nachádza na 3 poschodí z 8 celkovo. Jeho rozloha 65 m2 umožnila počas rekonštrukcie zmenu dispozičného riešenia, ktoré zmenilo byt na pekné, vkusné a módne bývanie. Byt pozostáva z chodby, kuchyne s kvalitnou na mieru zhotovenou kuchynskou linkou. Linka ma zabudované spotrebiče-indukčnú varnú dosku a elektrickú teplovzdušnú rúru + priestor a príprava na umývačku riadku, ďalej kúpeľne v ktorej je priestranný murovaný sprchový kút, umývadlo, priestor na práčku. Zo spáľne je vstup na loggiu V byte sú nové plastové okná, laminátové plávajúce podlahy, dlažba. Steny stierky, stropy znížené, osvetlenie bodovými svetlami. Vstupné dvere nové bezpečnostné značky Exclusive. Interiérové dvere aj so zárubňami . V byte bolo nanovo vymurované a dispozične vyriešené jadro, vymenené všetky rozvody vody, odpadu a elektriky v celom byte. Sporák a indukčná varná doska s digestorom. Cena bytu 99.900 Eur Čo dodať na záver ? Nízke prevádzkové náklady na bývanie. Byt sa nachádza vo výbornej lokalite mesta s veľmi dobrou a blízkou dostupnou občianskou vybavenosťou. Byt je po kompletnej rekonštrukcii nepotrebuje žiadne ďalšie investície. Možnosť okamžite sa nasťahovať. K bytu nemám žiadne výhrady a na kúpu môžem iba odporúčať. Ak Vás moja ponuka zaujala, tak ma prosím kontaktujte na tel. čísle 0907 754 481 alebo na e - mail: tomashelbich@centerreality.sk V prípade kúpi na hypotéku, Vám všetko potrebné vybavíme k Vašej maximálnej spokojnosti .
Cena: 54.200 EUR
Ponúkame na predaj jednoizbový byt v OV, 34 m2 v Prievidzi. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, keramická dlažba na chodbe a v kuchyni, plávajúca podlaha v izbe, nové stierky, nová kuchynská linka. Bytové jadro je murované. K bytu prislúcha balkón a pivnica v suteréne. Nachádza sa na 5/7 poschodí, v zateplenom bytovom dome. Orientovaný je na západ. Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou exteriéru a interiéru: zateplenie vonkajšieho plášťa, nový výťah, bezpečnostný kamerový systém . V priamom dosahu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Možné financovanie aj cez HU. ID ponuky: PD-56932 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
Cena: 79.990 EUR
Ponúkame na predaj dvojizbový byt v Prievidzi na ulici Energetikov, ktorý je v osobnom vlastníctve o rozlohe 57 m2, orientácia sever-juh, 1 poschodie z 3. Byt je po novej, kompletnej rekonštrukcii a predáva sa bez kuchynskej linky. Rekonštrukcia zahŕňa - nové rozvody elektriky a vody, stierky, znížene stropy, nové radiátory, plastové okná, murované jadro so sprchovým kútom, samostatne WC, plávajúce podlahy a dlažba, interiérové dvere a zárubne, bezpečnostné vchodové dvere. Dispozícia - chodba, šatník, kúpeľňa, WC, obývačka, kuchyňa a spálňa. Voľný ihneď. Možnosť financovania aj cez HÚ. ID ponuky: PD-54864 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin