KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri PR servis SITA
SITA - PR servis - priestor na priame oslovenie verejnosti a médií.


Spoločnosť TERNO real estate si dlhodobo zakladá na potravinách od slovenských dodávateľov. V týchto dňoch dokonca ako prví na trhu pripravili pre zákazníkov akciový leták vyskladaný výhradne zo slovenských produktov.
Verejnosť spoznala júlového víťaza televíznej ankety Niké Športovec mesiaca. Ďalšou držiteľkou tohto prestížneho honoru sa stala zlatá medailistka z Japonska, športová strelkyňa Zuzana Rehák-Štefečeková.
V predajni reťazca v bratislavskej mestskej časti Rača môžu spotrebitelia od 3. augusta 2021 vrátiť do zberného automatu okrem už zálohovaných nápojových obalov ako sú sklené fľaše od piva po novom aj plechovky a plastové fľaše od nápojov.
Donášková služba Wolt rozširuje balík podpory pre svojich partnerských kuriérov o nové poistenie.
Zdravotná poisťovňa Union ponúka mamičkám čo najlepšiu prípravu na pôrod a starostlivosť o bábätko. Ako jediná poisťovňa na Slovensku prepláca starostlivosť pôrodných asistentiek.
Tesco už druhý rok po sebe pomôže ľuďom v núdzi aj letnou potravinovou zbierkou. Hoci už deväť rokov reťazec organizuje najväčšiu potravinovú zbierku vo svojich predajniach tradične pred Vianocami, pandémia zvyšuje počet  ľudí, ktorí potrebujú podať pomocnú ruku.
V pondelok 2. augusta si v Rimavskej Sobote uctili 77. výročie Svetového dňa rómskeho Porraimosu – holokaustu, položením vencov k pamätnej tabuli na ulici Bélu Bartóka pri dome Winšchafterovcov a k pomníku židovského holokaustu na Cukrovarskej ulici.
Pestrú a kvalitnú ponuku takmer dvadsiatich filmov pripravila v auguste pre divákov Nostalgia, prvé digitalizované klasické kino v Bratislave, ktoré premieta vo vynovenej kinosále Spoločenského domu Nivy na Súťažnej 18.
Matej Beňuš je jedným z najlepších slovenských športovcov. Formu potvrdil na prebiehajúcich olympijských hrách v Tokiu, keď sa vo finále vodného slalomu umiestnil v prvej desiatke.
Dojčenie je prirodzený spôsob výživy pre novorodencov a dojčatá, ale zároveň aj najlepší stimulant rozvoja detského imunitného systému.

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin